Regulamin

Sklep internetowy lyczekherbaty.pl sprzedaje produkty poprzez wysyłki, na podstawie zamówień detalicznych składanych przez zarejestrowanie się w sklepie. Wysyłki i sprzedaż prowadzimy na terytorium Polski. Możliwa jest wysyłka za granicę, po wcześniejszym uzgodnieniu kosztów wysyłki.

Ponadto prowadzimy równoległą sprzedaż stacjonarną w punkcie w Lubinie, Pasaż Handlowy AUCHAN, ul. Jana Pawła II 3 - w przypadku braków magazynowych po dokonanym zamówieniu będą Państwo bezzwłocznie poinformowani. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Podstawowym wymaganym warunkiem zrealizowania zamówienia jest poprawne wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz dokonanie płatności. Zamówienia są realizowane maksymalnie 4 dni robocze po zaksięgowaniu płatności na rachunku bankowym. W celu szybkiej i bezpiecznej obsługi Klientów, wszystkie paczki wysyłamy za pośrednictwem wybranej firmy kurierskiej.

Brak opłaty przelewem w przeciągu 3 dni roboczych jest jednoznaczny z anulowaniem zamówienia.

Opłaty za przesyłki pobieramy według cennika wybranej firmy kurierskiej.

Kwota zamówienia z DARMOWĄ wysyłką, została ujednolicona do 249 zł.
Czyli w przypadku zamówienia produktów na kwotę co najmniej 249 zł brutto, wysyłamy Twoje herbaty za darmo, zarówno paczką opłaconą z góry na konto jak i pobraniową, opłacaną przy odbiorze.

W przypadku chęci zamówienia hurtowego prosimy o kontakt mailowy:

kontakt@lyczekherbaty.pl lub telefoniczny 785-35-68-68

Dane do przelewu bankowego:

IRYNA ILNYTSKA IRENA
21 1950 0001 2006 0274 1367 0002

Zwroty i Reklamacje

Wszystkie reklamacje i uwagi prosimy niezwłocznie zgłaszać drogą mailową (kontakt@lyczekherbaty.pl). W przypadku kiedy otrzymany towar jest wadliwy lub niezgodny z zamówieniem Klient ma pełne prawo do wymiany towaru lub jego zwrotu - w postaci nienaruszonej - w ciągu 10 dni od otrzymania przesyłki. Pieniądze zostaną przekazane na konto wskazane przez Klienta.

Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

Również inne elementy oferty, jak zawartość ewentualnego zestawu herbat, koszt dostawy oraz wszelkie pozostałe warunki są wiążące dla stron zgodnie z ich treścią od momentu złożenia zamówienia przez Klienta.

Zawartość witryny internetowej sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego (pełni jedynie rolę informacji handlowej), a zatem złożenie zamówienia przez Klienta nie oznacza natychmiastowego zawarcia umowy. Klient, składając zamówienie, składa ofertę kupna zamawianych przedmiotów, zgodnie z informacją na ich temat znajdującą się w momencie zamówienia na witrynie sklepu.

Zespół Łyczka Herbaty dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów były zgodne z rzeczywistością.

Ponadto wszelka zawartość witryny ma wyłącznie charakter informacyjny i nie może być traktowana jako oferta w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.